ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?


Група компаній ІЛ-ПРОМ- це приватні компанії засновані в Україні, починаючи з 2007 року, зареєстровані та мають офіс в м. Києві. Власні виробничі потужності розташовані в Вінницькій області . Там робиться відбір, сортування і подальша обробка гусячого та качиного пір’я.


Наші лаборанти дуже піклуються про контроль якості продукції, тому пух та пухо-пір’яні суміші, вироблені нашою компанією, відповідають та, навіть, перевершують українські і міжнародні стандарти. Ми ретельно стежимо за дотриманням всіх технологічних норм на кожному кроці виробництва та переробки.

ЧОМУ МИ ?


Ми – чесна та роботяща команда українських виробників. 10 років ми працюємо в бізнесі з переробки та продажу пухо-перової сировини. Ми впевнені в якості нашого пуху та пухо-перових сумішей, тому що самі переробляємо сировину. Наші фахівці використовують тільки натуральні матеріали. Тому ми відповідально гарантуємо якість нашої продукції.


Наявність власних заготівельних мереж в Україні та Молдові дозволяє нам швидко зібрати будь-яку, навіть дуже велику, кількість сировини. Ми самі сортуємо та омиваємо кожну пір’їнку для того, щоб ви могли наповнити ними подушки, ковдри та теплий одяг. Легкі та пухнасті, вони приносять вам тепло, спокій та солодкі сни. Так ми єднаємо вас з неповторною та життєдайною природою України.

Презентація компанії IL_PROM_PLUS_LTD

Презентація компанії Il-Prom


Презентація компанії IL_PROM_PLUS_LTD


Натуральний пух та перо

Наш продукт – це поєднання новітніх технологій обробки гусячого та качиного пуху, гуманного ставлення до тварин, використання екологічних процесів та натуральних матеріалів.

Ми пропонуємо широкий асортимент продукції, щоб задовольнити будь-які вимоги клієнтів і будь-якийі бюджет. Наша філософія – це зробити ваш сон комфортним, вашу оселю затишною, а одяг теплим та м’яким.


Наші партнери

Logo-PeterKohl
cht.com-logo
turkey-flag
logo-rondex
Logo_ienki_ienki
goldi
poduska
Moncler
Etomilu