Процес дуже кропіткий та технологічний але результати того варті

  • 1 Прання пір’я
  • 2 Обробка пір’я гідрофобними засобами та кондиціонером
  • 3 Сушка пір’я
  • 4 Сортування пір’я
  • 5 Видалення пилу в пір’ї

Прання пір’я проводиться на високотехнологічному обладнанні в декілька етапів гарячою водою з застосуванням сучасних миючих засобів. Мета прання – очищення від жиру, мінеральних та білкових забруднень пір’я для полегшення подальшого сортування та обробки.

Обробка пір’я кондиціонером – процес має за мету антистатичний ефект і також допомагає подальшому процесу сортування пір’я. Гідрофобна обробка пір’я проводиться спеціальним засобом для надання пухо-перовим продуктам захисних властивостей від вологи. Ми робимо гідрофобну обробку пуху на вимогу клієнтів для подальшого використання в спальних мішках або пуховиках.

Сортування – це процес, під час якого в спеціальних камерах відділяється пух та пір’я, а також сировина сортується на пух різної якості. Для сортування сирого пера ми використовуємо чотирикамерні сортувальні машини, які розподіляють сировину на п’ять фракцій.Сировина сортується за питомою масою пера і пуху в потоці повітря, що йде в гору і створюється спеціальним вентилятором.

Просушування пір’я – зниження частки вологи в пір’ї. Перед сушінням пір’я ми проводимо його механічне зневоднення. Для цих цілей використовується центрифуга, далі сушіння робиться при високій температурі, при цьому пір’я знезаражується від бактерій, позбувається зайвої вологи та стає готовим для подальшої обробки.

Видалення пилу в пір’ї – під час цього процесу сировина проходить очищення від грубого та мілкого бруду.

Пакування пір’я в поліпропіленові мішки відбувається на обладнанні з використанням пресу для зменшення об’єму та розміру упаковки.