21.02.2020

Наш рейтинг зростає

За результатами експертного аналізу компанія рекомендована до співпраці, внесена в реєстр Надійних та інвестиційно привабливих підприємств України та рекомендована до участі в номінації «КОМПАНІЯ РОКУ 2019».
16.10.2018

Процес прання пуха та пір’я

Пух-перо поміщають у спеціальний відсік з мішалкою, додають гарячу воду з миючим засобом і роблять декілька промивок, залежно від забруднення сировини.
11.08.2017

Перевірка якості пуха та пір’я

Візуально визначають наявність в сировині наступних показників: вигляд, співвідношення білого і сірого пір'я і пуху, наявність грудочок, ворси, присутність вживаного матеріалу (тобто пух, що збився в грудки, побиті міллю пір'я і пушини, поламані ворсини, забруднення тощо), кількість пір'я, наявність лущеного пера
07.08.2017

Сортування пір’я та пуху на виробництві

Принцип сортування пір'я заснований на тому, що в закритій камері під дією повітряного потоку від вентилятора перо і пух піднімаються в повітрі і в залежності від розміру і маси опускаються на різній висоті.
01.08.2017

Прання пуху та пір’я на виробництві

Важливо знати, що натуральне перо та пух добре помитий на виробництві а також оброблений кондиціонером для уникнення ломки пушини.
03.04.2017

Наповнювач для подушок зі знижкою

Розпродаж залишків пухо-перової суміші для наповнення подушок за ціною 74,20 грн. за 1 кг.
28.03.2017

Чому український пух краще ніж китайський ?

Український пух за своїми якостями і властивостями перевершує пух з Китаю, тому український пух набагато дорожчий китайського. Кластер (пушина) українського пуху більша, тому...
27.03.2017

Який пух використовувати для пуховиків?

Якщо ви маєте пуховик і уважно читали, що написано на етикетці, то повинні були помітити, що в складі наповнювача є два компоненти: down (пух) і feather (перо).
22.03.2017
Який пух кращий? Натуральний чи синтетичний пух?

Який пух кращий? Натуральний чи синтетичний пух?

Пір’я і особливо пух мають відмінні гігроскопічні і ізоляційні властивості, забезпечуючи тим самим в якості наповнювача оптимальний клімат в порожнині шару ковдри, спальника або пухового одягу.
28.01.2017
Що таке Fill Power для пуху?

Що таке Fill Power для пуху?

Для перевірки якості гусячого пуху проводиться спеціалізований ТЕСТ Fill Power, суть якого полягає в наступному:
28.01.2017
Який пух кращий – гусячий чи качиний?

Який пух кращий – гусячий чи качиний?

Теплоізоляторні властивості гусячого пуху вище, ніж качиного, тому він краще і швидше зігріває. Гусячий пух має вищий показник Fill Power, він більш довговічний і пружний ніж качиний.
07.01.2017
goose down

Гусячий пух

Попит на якісний гусячий пух, незважаючи на його відносно велику вартість, продовжує залишатися високим у всьому світі. В Україні є давні традиції по розведенню гусей. У […]