Який пух кращий – гусячий чи качиний?
Який пух кращий – гусячий чи качиний?
28.01.2017
Показати всі

Гусячий пух

goose down

Попит на якісний гусячий пух, незважаючи на його відносно велику вартість, продовжує залишатися високим у всьому світі. В Україні є давні традиції по розведенню гусей. У культурі наших предків пухові перини і подушки займали велике місце.

Жодне придане на весілля не обходилось без них. В теперішній час виробництво гусей здійснюється як на великих фермах, так і в окремих невеликих присадибних господарствах. При правильному підході до організації господарства з розведення гусей українські фермери та підприємці можуть отримувати чималий прибуток, виробляючи такі продукти, як: яйця, пташенята, субпродукти, гусячі консерви, м’ясо, жири, пух і пір’я для легкої промисловості (виробництво меблів, ковдр, подушок, пуховиків, спальних мішків, тощо).

Вихід гусячого пуху зі свіжого пера становить 20% від ваги. Таким чином, для отримання 200 г якісного гусячого пуху потрібно не менше 1 кг свіжого гусячого пера.

Український пух за своїми якостями і властивостями перевершує пух з Китаю, тому український пух набагато дорожче китайського. Китайський пух дрібніший і має меншу теплопровідність. Відповідно, одяг і постіль, наповнені якісними пухо-пір’яними сумішами, виробленими в Україні, будуть легшими, краще утримувати тепло і довго служити.

Через це український пух і цінується більше покупцями з країн Європи та США.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *