Який пух кращий? Натуральний чи синтетичний пух?

Що таке Fill Power для пуху?
Що таке Fill Power для пуху?
28.01.2017
Який пух використовувати для пуховиків?
27.03.2017
Показати всі

Який пух кращий? Натуральний чи синтетичний пух?

Який пух кращий? Натуральний чи синтетичний пух?

Натуральний пух забезпечує приблизно в три рази більше тепла на одиницю об’єму в порівнянні з навіть кращими синтетичними матеріалами, які можуть збиватися в грудки. Згодом це може привести до утворення холодних порожнин, в той час як пух постійно рухається, рівномірно розподіляється по виробу і захищає нас від холоду.

Пір’я і особливо пух мають відмінні гігроскопічні і ізоляційні властивості, забезпечуючи тим самим в якості наповнювача оптимальний клімат в порожнині шару ковдри, спальника або пухового одягу. Люди в нічний час можуть втратити приблизно від 0,2 до 0,5 літрів води з поверхні нашої шкіри. Пух, на відміну від поліефірних волокон, вбирає вологи в 14 разів більше. В основному це і є причина того, що багато людей, які використовують синтетичні ковдри для сну в нічний час скаржаться на пітливість. Пух і пір’я поглинають випаровування людини під час сну і випускають їх через поверхню напірникового полотна в навколишнє повітря. Таким чином, ліжко і постіль лишаються сухими.

Синтетичний пух має набагато вищий показник відношення вага-тепло, ніж пух, тобто він повинен бути важчий, щоб досягти такого рівня теплозахисту, як натуральний пух.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *